21 lutego w sali widowiskowej Lubartowskiego Ośrodka Kultury odbyło się po raz drugi "Wierszowanie z Piąteczką" zorganizowane przez nasze przedszkole pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Lubartów. Do udziału w wierszowaniu zaproszono wszystkie przedszkola publiczne i prywatne z terenu naszego miasta.

Celem wierszowania było popularyzowanie literatury dziecięcej oraz wprowadzenie w świat zdrowego odżywiania, ruchu, profilaktyki zdrowego trybu życia. Uwrażliwienie na piękno języka ojczystego oraz rozwijanie zainteresowań recytatorskich dzieci. Wszystkich uczestników nagrodzono wspaniałymi upominkami. Dzieci otrzymały dyplomy, nagrody książkowe oraz rzeczowe ufundowane przez Wydawnictwo Znak, Nowa Era, MAC, Pana Artura Kuśmierzaka oraz Urząd Miasta. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji za rok.
Dziękujemy naszym sponsorom bez których nie byłoby tak wspaniałych i pięknych nagród dla dzieci.